Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Hamulec tarczowy SRAM AM RIVAL22 HRD FM tył BRK 1800 z klamkomanetką
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | RIVAL |
| Szegółowy opis | Klamkomanetka Rival22 11-Speed Rear Shift Rear Brake 1800mm w Flat Mount Hardware (Rotor sold separately) |
| Kompatybilność - przerzutka/piasta | Rear 11 speed |
| Długość przewodu | Flat Mount no offset |
| Rodzaj klocków hamulcowych | Steel-backed organic |
| Adapter | Aluminum |
| Materiał dźwigni hamulca | Black |
| Materiał dźwigni manetki | 1800mm |
| Długość linki przerzutki | Black |
| Długość pancerza przerzutki | 2200 mm |
| Pozycja dźwigni | Right |
| Pozycja hamulca | Rear |
| Kolor manetki | Black |
| Kolor zacisku | 1800 mm |
00055865