Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Hamulec tarczowy SRAM AM RIVAL22 HRD POST MOUNT przód BRK 950 z klamkomanetką
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | RIVAL |
| Szegółowy opis | Shift/Hydraulic Disc Brake Rival22 Yaw Front Shift Front Brake950mm w Direct Mount Hardware (Rotor & Bracket sold separately) |
| Kompatybilność - przerzutka/piasta | Front yaw |
| Długość przewodu | Direct mount DIR |
| Rodzaj klocków hamulcowych | Steel-backed organic |
| Adapter | Aluminum |
| Materiał dźwigni hamulca | Black |
| Materiał dźwigni manetki | 950mm |
| Długość linki przerzutki | Black/Black |
| Długość pancerza przerzutki | 1900 mm |
| Pozycja dźwigni | Left |
| Pozycja hamulca | Front |
| Kolor manetki | Black/Black |
| Kolor zacisku | 800 mm |
00055850