Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Hamulec tarczowy SRAM AVID AM BB7 MTB S BLKANO FR/RR IS/PM 200CNTL przód/tył 00.5016.174.040
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | BB |
| Szegółowy opis | Hamulec Tarczowy BB7 MTB S Black Ano, CPS (Includes 200mm G2CS Rotor, Rotor Bolts, CPS Bolts, 40IS, 40P, 60IS Brackets) |
| Kolor | Black Anodized |
| Rodzaj hamulca | Mechanical |
| Zastosowanie | MTB |
| Rodzaj klocków hamulcowych | Stl-backed organic |
| Adapter | Intl Std(180mm R,200mm F)40I+40P bracket |
| Tarcza | 200mm included |
| Ustawienie zasięgu klamki | 200mm included |
00053550