Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Kierownica Zipp AM HB SL-70 AERO 31,8mm 38/40/42/44cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | SL |
| Szegółowy opis | Kierownica SL-70Aero 38/40/42/44cm c-c 31.8 Carbon with Matte Black Decal |
| Powłoka powierzchni | Matte with stealth decals |
| Materiał | Unidirectional Carbon |
| Średnica zacisku | 31.8mm |
| Zasięg | 70mm |
| Głębokość | 128mm |
| Szerokość | 38/40/42/44cm |
| Kompatybilność - przystawki | No |
| Kąt obniżenia ramion | 10° |
| Rozgięcie | 4° |
| Kształt ramion | Variable |
| Szerokość pod zacisk |
70mm |
38cm 00.6618.203.000
40cm 00.6618.203.001
42cm 00.6618.203.002
44cm 00.6618.203.003