Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Kierownica Zipp AM HB SVC CRS 80ERGO 42 C-C BTBK A1 00.6618.129.002
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | SERVICE COURSE |
| Szegółowy opis | Kierownica Service Course 80 Ergonomic Top 42cm Center to Center Bead Blast Black with White Logo A1 |
| Powłoka powierzchni | Bead Blast Black |
| Materiał | AL-6061 |
| Średnica zacisku | 31.8mm |
| Zasięg | 80mm |
| Głębokość | 125mm |
| Szerokość | 42cm |
| Kompatybilność - przystawki | Yes |
| Kąt obniżenia ramion | 7° |
| Rozgięcie | 4° |
| Gięcie w tył (°) | 3 |
| Kształt ramion | Anatomic |
| Szerokość pod zacisk | 90mm |
710845817748
00068117