Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Kierownica Zipp AM HB SVC CRS SL-70 42 C-C BDBK B1 00.6618.127.007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | SERVICE COURSE SL |
| Szegółowy opis | Kierownica Service Course SL 70 42cm Center to Center 31.8mm Beyond Black with Black Logo B1 |
| Powłoka powierzchni | Beyond Black |
| Materiał | Al-7050 |
| Średnica zacisku | 31.8mm |
| Zasięg | 70mm |
| Głębokość | 128mm |
| Szerokość | 42cm |
| Kompatybilność - przystawki | Yes |
| Kąt obniżenia ramion | 10° |
| Rozgięcie | 4° |
| Gięcie w tył (°) | 0 |
| Kształt ramion | Variable |
| Szerokość pod zacisk | 120mm |
00070544
710845820984