Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Kierownica Zipp AM HB SVC CRS SL-80 46 C-C PLBLK 00.6618.036.005
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | SERVICE COURSE SL |
| Szegółowy opis | Kierownica Service Course SL-80 46cm c-c 31.8 High Polished Black |
| Powłoka powierzchni | High Polish Black |
| Materiał | Al-7050 |
| Średnica zacisku | 31.8mm |
| Zasięg | 80mm |
| Głębokość | 125mm |
| Szerokość | 46cm |
| Kompatybilność - przystawki | Yes |
| Kąt obniżenia ramion | 7° |
| Rozgięcie | 4° |
| Kształt ramion | Anatomic |
| Szerokość pod zacisk | 120mm |
00056543
710845738883