Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Koło Zipp ZIPP WH 202 TU DB V2 700F WHT 00.1918.333.000
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | 202 |
| Szegółowy opis | 202 Tubular Disc Brake V2 77D Front 24 spokes White Decal, Convertible includes- Quick Release, 12mm & 15mm Through Axle Caps |
| Orientacja | Front |
| Rozmiar | 700c |
| Konstrukcja obręczy | Carbon |
| Kompatybilność - opona | Tubular |
| Profil obręczy | Asymmetrical |
| Powierzchnia obręczy | UD fiber, adhesive decals |
| Kolor (naklejka) | White |
| Materiał nypli | Aluminum |
| Nyple - system antyrotacyjny | Sapim Secure-Loc |
| Ilość szprych | 24 |
| Zaplot | 2 Cross |
| Rodzaj szprych | CX-Ray - Black |
| Kompatybilność hamulców | Disc (6-bolt) |
| Rodzaj osi | QR 100 Caps (dia. 19mm) |
| Materiał osi | Aluminum front & rear |
| Kolor (piasta) | Black |
| Materiał bębenka | Aluminum |
| Łożyska | Cartridge - Stainless Steel |
| Max. ciśnienie w oponie | 125psi |
| Piasta | 77D |
| Limit wagowy rowerzysty | 250lbs |
| Wysokość obręczy | 32mm |
| Tekstura powierzchni obręczy | ABLC Dimples |