Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Komplet kół ARC 1100 DICUT CL 50mm, 12/100mm, 12/142mm (SPONSORING EDITION), WTS
Cena regularna:
12 045,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model: ARC 1100 DICUT 700C CL 50 mm komplet limited sponsoring edition, WTS
| AKCESORIA W ZESTAWIE: | Naklejka ochronna pod wentyl 2x |
| Opony Continental (AERO 111 26×622 przód + GRAND PRIX 5000 28×622 tył) oraz dętki TPU | |
| Bębenek SRAM XDR | |
| Wentyl tubeless 2x | |
| Torba na koła 2x | |
| DŁUGOŚĆ MONTAŻOWA: | 12/100mm, 12/142 mm, |
| FELGA – MATERIAŁ: | Carbon (Hooked) |
| FELGA – SZEROKOŚĆ WEWNĘTRZNA: | 20 mm |
| FELGA – SZEROKOŚĆ ZEWNĘTRZNA: | 26 mm |
| FELGA – WYSOKOŚĆ STOŻKA: | 50 mm |
| KLASYFIKACJA ASTM: | 1 |
| MOCOWANIE HAMULCA: | Center Lock |
| NYPLE: | DT Pro Lock hidden aluminum |
| PIASTA – MODEL: | DT 180 EXP |
| PIASTA – RODZAJ ŁOŻYSK: | Maszynowe (sinc ceramic) |
| PIASTA – SYSTEM MONTAŻU KASETY: | Shimano 11 speed road |
| PIASTA – SYSTEM WOLNOBIEGU: | Ratchet EXP 36T |
| REKOMENDOWANA MAX. WAGA ROWERZYSTY Z EKWIPUNKIEM: | 110 kg |
| ROZMIAR: | 29″ / 700C |
| SZPRYCHY – ILOŚĆ: | 24 |
| SZPRYCHY – MODEL: | DT aerolite® II t-head |
| DT aero comp® II t-head | |
| WAGA (z oponami i dętkami): | 2 072 g (przód: 959 g, tył: 1 113 g) |
WARC110AIDXCA27969 – ARC 1100 DI 700C CL 50 12/100 WTS W (LTD SPONSORING EDITION)
WARC110NIDJCA27970 – ARC1100DI 700C CL 50 12/142 ASLS11 WTS W (LTD SPONSORING EDITION)