Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Komplet kół DT Swiss PRC 1400 Disc CL 35mm 12x100 / 12x142mm
Cena regularna:
9 321,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model: PRC 1400 SPLINE 35 db, komplet WPRC140AIDXCA04402 , WPRC140NIDJCA04404
| AKCESORIA W ZESTAWIE: | |
| Bębenek SRAM XDR | |
| Wentyl tubeless 2x | |
| DŁUGOŚĆ MONTAŻOWA: | 12/142 mm, 12/100mm |
| FELGA – MATERIAŁ: | Carbon |
| FELGA – SZEROKOŚĆ WEWNĘTRZNA: | 18 mm |
| FELGA – SZEROKOŚĆ ZEWNĘTRZNA | 25 mm |
| FELGA – WYSOKOŚĆ STOŻKA: | 35 mm |
| KLASYFIKACJA ASTM: | 1 |
| MOCOWANIE HAMULCA: | Disc brake |
| NYPLE: | DT Pro Lock hidden aluminum |
| PIASTA – MODEL: | DT 240 |
| PIASTA – RODZAJ ŁOŻYSK: | standard |
| PIASTA – SYSTEM MONTAŻU KASETY: | Shimano 11 speed road |
| PIASTA – SYSTEM WOLNOBIEGU: | Star Ratchet System 36 SL |
| REKOMENDOWANA MAX. WAGA ROWERZYSTY Z EKWIPUNKIEM: | 110 kg |
| ROZMIAR: | 29″ / 700C |
| SZPRYCHY – ILOŚĆ: | 24 |
| SZPRYCHY – MODEL: | DT aero comp® Straightpull / DT aerolite® Straightpull |
| WAGA: | 794 g (tył), 650 g (przód) |