Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Mechanizm korbowy SRAM AM FC FORCE1 BB30 175 110 42T 00.6118.355.002
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | FORCE |
| Szegółowy opis | SRAM Korby Force1 BB30 175 w 42T X-SYNC Chainring (BB30 Bearings NOT Included) |
| Ilość rzędów | 10/11 |
| Kolor | Natural carbon |
| Długość ramienia korby | 175mm |
| Standard suportu | BB30/PF30-68mm & BBRight |
| Rozstaw śrub | 110 BCD |
| Linia łańcucha | 47.5mm |
| Interfejs osi | 30mm |
| Materiał ramienia korby | Carbon |
| Ilość zębów | 42 |
| Materiał zębatki | Aluminum |
| Osłona | No Guard |
00055180