Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Mechanizm korbowy SRAM AM FC FORCE22 YAW 175 53/39 NO GXP 00.6118.108.003
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | FORCE |
| Szegółowy opis | Korby Force22 GXP 175 53-39 Yaw, GXP Cups NOT included |
| Ilość rzędów | 11 |
| Długość ramienia korby | 175mm |
| Standard suportu | GXP/PF GXP 68/73mm |
| Rozstaw śrub | 130 BCD |
| Linia łańcucha | 45.0mm |
| Interfejs osi | 24mm |
| Materiał ramienia korby | Carbon |
| Ilość zębów | 53/39 |
| Materiał zębatki | Aluminum/Aluminum |
| Osłona | No Guard |