Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Mechanizm korbowy Truvativ AM FC DESCENDANT C EAGLE B148 30MM 175 BLK 32 00.6118.464.002
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | DESCENDANT |
| Szegółowy opis | TRUVATIV Korby Descendant Carbon Eagle Boost 148 BB30 12s 175 w Direct Mount 32t X-SYNC Chainring (BB30 Bearings Not Included) |
| Ilość rzędów | 12 |
| Kolor | Black |
| Długość ramienia korby | 175mm |
| Standard suportu | BB30/PF30-68/73mm |
| Rozstaw śrub | Direct Mount (DM) |
| Linia łańcucha | 52.0mm |
| Interfejs osi | 30mm |
| Materiał ramienia korby | Carbon |
| Ilość zębów | 32 |
| Materiał zębatki | Aluminum |
| Osłona | No Guard |
00064827
710845794339