Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Mechanizm korbowy Truvativ AM FC DESCENDANT C GXP 170 BLK DM32T 00.6118.418.000
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | DESCENDANT |
| Szegółowy opis | TRUVATIV Korby Descendant Carbon GXP 11s 170 w Direct Mount 32t X-SYNC Chainring (GXP Cups Not Included) |
| Ilość rzędów | 10/11 |
| Kolor | Black |
| Długość ramienia korby | 170mm |
| Standard suportu | GXP/PF GXP 68/73mm |
| Rozstaw śrub | Direct Mount (DM) |
| Linia łańcucha | 49.0mm |
| Interfejs osi | 24mm |
| Materiał ramienia korby | Carbon |
| Ilość zębów | 32 |
| Materiał zębatki | Aluminum |
| Osłona | No Guard |
00055323
710845782725