Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Mechanizm korbowy Truvativ AM FC DESCENDANT DH BB3083 165 BLK 34T 00.6118.423.000
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | DESCENDANT |
| Szegółowy opis | TRUVATIV Korby Descendant DH BB3083 165mm Black 34t X-SYNC Chainring (BB30 Bearings Not Included) |
| Ilość rzędów | 10/11 |
| Kolor | Black |
| Długość ramienia korby | 165mm |
| Standard suportu | PF30 83mm |
| Rozstaw śrub | 94 BCD |
| Linia łańcucha | 57.0mm |
| Interfejs osi | 30mm |
| Materiał ramienia korby | Aluminum |
| Ilość zębów | 34 |
| Materiał zębatki | Aluminum |
| Osłona | No Guard |
710845782824