Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Shimano Koło Przód Czarne WH-RX31 Drutówka Oś 12mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Shimano
- Black
Kod sprzedażowy
- WH-RX31
Kod części
- Koło
Dyscyplina rowerowa
- Szosa
Zastosowanie
- Na rowerze
Typ obręczy
- Clincher
Szerokośc obręczy
- 22.4mm
Typ hamulca
- Tarczowy
Kształt szprychy
- Bladed/Butted
Pozycja
- Przód
Rozmiar koła
- 622x17C
Ilość szprych
- 24
Wysokość obręczy (mm)
- 24mm
Kod towaru
EWHRX31F12DB
Kod EAN
4524667854555
Dane techniczne
| Rodzaj hamulca | Tarczowy |
| Materiał obręczy | Aluminium |
| Przeznaczenie przód/tył | Przód |
| Oś | 12 mm |
| Szerokość obręczy | 22.4 mm |
| Wysokość obręczy | 24 mm |
| Szerokość piasty | Standard |
| Rozmiar koła | 28 cali |
| Rodzaj koła | Na oponkę |