Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Shimano Koło Przód WH-RS171 12x100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- 19C szeroko-profilowa obręcz zapewnia lepsze działanie szerszych opon
- Szersze i lżejsze
- O ponad 100 g lżejsze niż w poprzednim modelu (WH-RS170)
- Jakość i technologia SHIMANO
- Sztywna 12 mm oś z przodu i tyłu
- E-THRU
- Niezawodny układ hamulca tarczowego
- Mocowanie CENTER LOCK
- Kompatybilna z tarczą hamulcową 140 mm
Kolor Shimano
- Black
Kod sprzedażowy
- WH-RS171
Kod części
- Koło
Dyscyplina rowerowa
- Szosa
Zastosowanie
- Na rowerze
Typ obręczy
- Clincher
Kolor obręczy
- Czarne
Szerokośc obręczy
- 24.6mm
Typ hamulca
- Center Lock Disc
Pozycja
- Przód
Rozmiar koła
- 700C
Ilość szprych
- 28
Wysokość obręczy (mm)
- 19mm
Kod towaru
EWHRS171FED70B
Kod EAN
4550170449414
Dane techniczne
| Rodzaj hamulca | Tarczowy |
| Materiał obręczy | Aluminium |
| Przeznaczenie przód/tył | Przód |
| Oś | 12 mm |
| Szerokość obręczy | 24.6 mm |
| Wysokość obręczy | 19 mm |
| Szerokość piasty | Standard |
| Rozmiar koła | 28 cali |
| Rodzaj koła | Na oponkę |