Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Shimano Ultegra Koło Tył 11rz WH-RS500 TL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koła ULTEGRA RS500 wprowadzają najbardziej zaawansowaną technologię wyścigową firmy SHIMANO do codziennej jazdy. Lekkie obręcze 24 mm pozwalają szybko przyspieszać w celu uzyskania optymalnej prędkości podczas podjazdów, a bezdętkowa konstrukcja gwarantuje większą uniwersalność i niezawodność na szosie.
- Dobre przyspieszenie
- Wysoka sztywność podczas jazdy
- Niewielka masa i duża trwałość
- Do jazdy szosowej, pod oponę bezdętkową
- Odpuszczana wzmacniająca obręcz aluminiowa
- Łatwa obsługa i konserwacja
- Precyzyjny system regulacji
Kolor Shimano
- Gray
Kod sprzedażowy
- WH-RS500
Kod części
- Koło
Dyscyplina rowerowa
- Szosa
Zastosowanie
- Na rowerze
Typ obręczy
- Rim Brake
Tryby
- 10rz(z adapterem)/11rz
Szerokośc obręczy
- 20.8mm
Typ hamulca
- Obręcz
Kształt szprychy
- Bladed/Butted
Pozycja
- Tył
Rozmiar koła
- 622x15C
Ilość szprych
- 20
Wysokość obręczy (mm)
- 23mm
Kod towaru
EWHRS500RM
Kod EAN
4524667729365
Dane techniczne
| Rodzaj hamulca | Szczękowy |
| Materiał obręczy | Aluminium |
| Przeznaczenie przód/tył | Tył |
| Oś | 9 mm |
| Szerokość obręczy | 20.8 mm |
| Wysokość obręczy | 23 mm |
| Szerokość piasty | Standard |
| Rozmiar koła | 28 cali |
| Rodzaj koła | Na oponkę |