Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Shimano XTR Koło Tył WH-M9000 29 Cali Szytka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Shimano
- Series color
Kod sprzedażowy
- WH-M9000-TU-29
Kod części
- Koło
Dyscyplina rowerowa
- MTB
Zastosowanie
- Na rowerze
Typ obręczy
- Szytka
Tryby
- 11
Szerokośc obręczy
- 26mm
Typ hamulca
- Tarczowy
Kształt szprychy
- 2.0-1.5-2.0
Pozycja
- Tył
Rozmiar koła
- 29 inch
Ilość szprych
- 28
Wysokość obręczy (mm)
- 23mm
Kod towaru
IWHM9000TR9CB
Kod EAN
4524667595663
Dane techniczne
| Rodzaj hamulca | Tarczowy |
| Materiał obręczy | Carbon |
| Przeznaczenie przód/tył | Tył |
| Oś | 9 mm |
| Szerokość obręczy | 26 mm |
| Wysokość obręczy | 23 mm |
| Szerokość piasty | Standard |
| Rozmiar koła | 29 cali |
| Rodzaj koła | Na szytkę |