Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Sztyca Zipp AM SP SC B1 20 OFFSET 316 350 BTBLK 00.6818.012.001
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Platform | SERVICE COURSE |
| Szegółowy opis | Zipp Sztyca Service Course 31.6mm Diameter 350mm length 20mm setback Bead Blast Black |
| Kolor | Blast Black |
| Materiał | Al-6061 |
| Śruby | Steel |
| Średnica siedziska | 31.6mm |
| Offset | 20mm |
| Długość | 350mm |
| Materiał zacisku | Al-6061 |
00056563
710845761270