Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Tylne koło Shimano WH-RX010 CL 28 cali
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Koło RX010 ma wytrzymałe obręcze w kolorze aluminium o głębokości 24 mm oraz piasty CENTER LOCK z zaciskiem QR pozwalające uzyskać niezawodne działanie oraz siłę hamowania hamulców tarczowych.
- Do jazdy w każdych warunkach atmosferycznych
- Zgodny z kasetą zębatek 11/10-rzędowych
- 100 mm x 135 mm O.L.D.
- Kompatybilna z tarczą hamulcową 140 mm
- Sztywna i wytrzymała obręcz o szerokości 23 mm i wysokości 24 mm
- Tarczowy układ hamulcowy
- CENTER LOCK
Kolor Shimano
- Black
Kod sprzedażowy
- WH-RX010
Kod części
- Koło
Dyscyplina rowerowa
- Szosa
Zastosowanie
- Na rowerze
Typ obręczy
- Disc Brake
Kolor obręczy
- Czarne
Szerokośc obręczy
- 23mm
Typ hamulca
- Tarczowy
Kształt szprychy
- Butted 2.0
Pozycja
- Przód
Rozmiar koła
- 28 inch
Ilość szprych
- 28
Wysokość obręczy (mm)
- 24mm
Kod towaru
EWHRX010RDACB
Kod EAN
4524667925996
Dane techniczne
| Rodzaj hamulca | Tarczowy |
| Materiał obręczy | Aluminium |
| Przeznaczenie przód/tył | Tył |
| Oś | 9 mm |
| Szerokość obręczy | 23 mm |
| Wysokość obręczy | 24 mm |
| Szerokość piasty | Standard |
| Rozmiar koła | 28 cali |
| Rodzaj koła | Na oponkę |