Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Tylne koło szosowe Shimano WH-RS330 CL-R 28 cali Shimano 10-11rz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Shimano
- Black
Kod sprzedażowy
- WH-RS330
Kod części
- Koło
Dyscyplina rowerowa
- Szosa
Zastosowanie
- Na rowerze
Typ obręczy
- Clincher
Tryby
- 10rz(z adapterem)/11rz
Kolor obręczy
- Czarne
Szerokośc obręczy
- 20.8mm
Typ hamulca
- Obręcz
Kształt szprychy
- Bladed/Butted
Pozycja
- Tył
Rozmiar koła
- 622x15C
Ilość szprych
- 21
Wysokość obręczy (mm)
- 30mm
Kod towaru
EWHRS330RCB
Kod EAN
4524667927006
Dane techniczne
| Rodzaj hamulca | Szczękowy |
| Materiał obręczy | Aluminium |
| Przeznaczenie przód/tył | Tył |
| Oś | 9 mm |
| Szerokość obręczy | 20.8 mm |
| Wysokość obręczy | 30 mm |
| Szerokość piasty | Standard |
| Rozmiar koła | 28 cali |
| Rodzaj koła | Na oponkę |