Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Zestaw kół DT SWISS PR 1400 DICUT Disc 21mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przednie koło PR 1400 DI 700C CL 21 12/100 WPR1400AIDXKA04434
Tylne koło PR 1400 DI 700C CL 21 12/142 ASLS11 WPR1400NIDJKA04436
| AKCESORIA W ZESTAWIE: | Wentyl tubeless 2x
Bębenek SRAM XDR
|
| DŁUGOŚĆ MONTAŻOWA: | 12/142 mm 12/100mm |
| FELGA – MATERIAŁ: | Aluminium |
| FELGA – SZEROKOŚĆ WEWNĘTRZNA: | 18 mm |
| FELGA – SZEROKOŚĆ ZEWNĘTRZNA | 22 mm |
| FELGA – WYSOKOŚĆ STOŻKA: | 21 mm |
| KLASYFIKACJA ASTM: | 4 |
| MOCOWANIE HAMULCA: | Disc brake CL |
| NYPLE: | DT Prolock Squorx ProHead alu |
| PIASTA – MODEL: | DT 240 |
| PIASTA – RODZAJ ŁOŻYSK: | Maszynowe (standard) |
| PIASTA – SYSTEM MONTAŻU KASETY: | Shimano 11 speed road |
| PIASTA – SYSTEM WOLNOBIEGU: | Shimano 11 speed road |
| REKOMENDOWANA MAX. WAGA ROWERZYSTY Z EKWIPUNKIEM: | 120 kg |
| ROZMIAR: | 29″ / 700C |
| SZPRYCHY – ILOŚĆ: | 24 |
| SZPRYCHY – MODEL: | DT aero comp® t-head , DT aerolite® t-head |
| WAGA KOMPLETU: | 1443 g |