Wyszukiwarka
Producenci
45,90 zł
Cena regularna:
55,00 zł
349,90 zł
Cena regularna:
435,00 zł
4,50 zł
Cena regularna:
4,80 zł
57,90 zł
Cena regularna:
73,00 zł
1 469,90 zł
Cena regularna:
1 950,00 zł
Zaloguj się
Zestaw kół Shimano WH-R501 9/10/11speed k/ czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Shimano
- Black w/ red sticker
Kod sprzedażowy
- WH-R501-A
Kod części
- Koło
Dyscyplina rowerowa
- Szosa
Zastosowanie
- Na rowerze
Typ obręczy
- Clincher
Tryby
- 8-10
Szerokośc obręczy
- 20.8mm
Typ hamulca
- Zaciski hamulca
Kształt szprychy
- J-bent(2.0)Round
Pozycja
- Przód/tył (zestaw)
Rozmiar koła
- 622x15C
Ilość szprych
- P:20, T:24
Wysokość obręczy (mm)
- 24mm
Kod towaru
EWHR501PCBY
Kod EAN
4524667719335
Dane techniczne
| Rodzaj hamulca | Szczękowy |
| Materiał obręczy | Aluminium |
| Przeznaczenie przód/tył | Kpl |
| Oś | 9 mm |
| Szerokość obręczy | 20.8 mm |
| Wysokość obręczy | 24 mm |
| Szerokość piasty | Standard |
| Rozmiar koła | 28 cali |
| Rodzaj koła | Na oponkę |